REFERENCE

Na kurzu masáží miminek jsem si uvědomila, jak je lidský dotek láskyplné masáže důležitý pro vývoj děťátka i jeho duševní pohodu. Jsem šťastná, že jsem mohla se svojí 3měsíční dcerkou aktivně začít pracovat na našem vztahu i díky masážním technikám, které nás obě sbližují a uvolňují. Aromaterapie byla skvělým doplňkem. Působil na mně i ohromně charismatický a láskyplný přístup Kataríny. Její hlas zklidňuje miminka a hladí na duši. Děkuji.“

Janka

Litoměřice

"Katarína je pro mne jedna z klíčových žen mého života. Na začátku mého prvního těhotenství v roce 2010 mi vstoupila do života a začala jej měnit od základů. Dostávalo se mi obrovské podpory a pochopeni nejen během těhotenství, ale i řadu let poté. Kdy postupně ze vztahu klient - lektor, se vztah přeměnil v hluboké přátelství plné respektu a uznání. Jsem vděčná, že osud zkřížil naše cesty. Vřele doporučuji její práci."  

Pavla Moravcová 

Rokytnice v Orlických Horách

kranio terapeut BCST

Děkujeme Vám za slova podpory a pochopení, která jste pro nás měla na vašem kurzu Partnerského předporodního ladění. Děláte úžasnou práci! Přála bych všem ženám, aby našly někoho jako vy, kdo jim otevře oči a sdělí jim jednoduchou pravdu "ty můžeš porodit své dítě." My už to víme, my už jsme to dokázali - já, můj muž a naše dokonalá dcera....děkujeme.

Lucie a Ondřej

Chrudim

S láskou a úsměvem v duši vzpomínám na voňavý workshop Kataríny o aromaterapii...těší mě vždy, když zažívám, jak někdo dělá něco srdcem, co ho baví, čím je obdarován a to obohatilo i mě. Byla jsem i s dcerou a vzájemně jsme se masírovaly. Oběma nám tekly slzy dojetí, jak jsme se sebe dotýkaly, náš vztah se uzdravil, nebylo to tak vždy. Díky Kataríně a jejímu charisma jsme si všechny byly blíž jako ženy a mohly zažívat vůni olejíčků, blízkost, obdarovaní každé z nás.

Jarka

Sedlčany

"Naše individuální setkání bylo velmi příjemné a zároveň přínosné. Během krátké doby jste se
dokázala velmi vcítit, zorientovat v mých potížích a pojmenovat je správnými jmény. Když jsme se loučily, říkala jsem Vám, že bych se s Vámi ještě ráda setkala. A vidíte, ani k tomu nedošlo. Nějak se mi po setkání s Vámi ulevilo a jak jsem o všem otevřeně mluvila a poplakala, velmi mi to pomohlo. Teď si daleko lépe uvědomuji, kde mám rezervy, co zlepšit a na čem pracovat. Setkání s Vámi a popovídání mi dodalo potřebný klid na duši. Vypustila jsem
ventil a krásně se vypovídala. Budu Vám moc vděčná, pokud se na Vás budu moci v budoucnu opět obrátit, kdybych měla nějaké chmury na duši. Přeji Vám, ať se Vám daří a neopouští Vás empatie a harmonie, která z Vás vyzařuje."  

Ivana

Praha

Lady day s Katarínou byl pro mne zásadní. Uvědomila jsem si, že jsem víc a intenzivně vnímala své tělo, cítila jsem se ve společenství žen v bezpečné, přijaté atmosféře a odcházela s pocitem, že jsem ŽENA, nabitá energií a nosím v sobě krásný vnitřní květ/vizualizace pánevního dna/. Díky. 

Karolína

Praha