Videoblog

Vítejte na mém video blogu, který jsem odstartovala na začátku roku 2022.

Raději komunikuji než píšu a tak jsem se rozhodla natočit videa a podcasty pod názvem 

OSUDOVÁ SETKÁNÍ v projektu INSPIRACE JAKO DAR.  

Jsou to rozhovory s lidmi,

  • se kterými jsem měla tu čest se potkat, poznat a vnímat jejích výjimečnost
  • kteří mě obohatili svým osobním příběhem a podělili se o své dary
  • kterým jsem vděčna za naše přátelství, spolupráci a vzájemnou podporu.                                                                                                                                                                                                                Pokud vás mé rozhovory zaujali a inspirovali, můžete můj projekt podpořit na č.ú.134126151/0300. Děkuju. 

1. Halka Kohoutková Bardová - terapeutka a má blízká přítelkyně. Už v dětství byla obdařena schopností vnímat víc než je běžné. Propojuje se s vědomým energeticko informačním polem a stahuje z esenciálních zdrojů informace a hojivý proud pro ozdravění vztahů a hlubší propojení se sebou samým pro ty, kteří za ní přicházejí. V roce 2011 přišla do Áčka se svým druhým  čerstvě narozeným synem na mé lekce afro tanců. Jsem ji nesmírně vděčná za podporu a léčení v mé velmi náročné životní etapě.

 Rozhovor byl natočen 24.5.2021.

2. Tamara Melissa - autorka projektu Cesta ženy, spolutvůrkyně programů A centra a má vzácná přítelkyně. Propojení s Tamarou je mimořádně osudové. V roce 1999 přišla na mojí přednášku " Jak  prenatální vývoj, porod a první péče, jsou hluboce v nás zapsány a ovlivňují naše následné chování a vnímání čehokoliv". Když jsem začínala se svým projektem, oslovila jsem ji ke spolupráci jako první. Co mě k tomu vedlo, se dozvíte z našeho rozhovoru. Tamaře jsem nesmírně vděčná za její spolupráci, podporu a taky léčení mého ženství.

Rozhovor byl natočen 27.5.2021. 

3. Renata Sahani - autorka Školy pánevního dna metody 3x3. Renata je moje učitelka základů fyzioterapie, celostního vnímání těla, tantry a její metody 3x3. Jsem ráda, že přijala spolupráci v mém projektu A centra už v roce 2004 a následně v našem lektorském výcviku pro ženy, které pokračují v Áčkovém netradičním pojetí vedení lekcí pro ženy těhotné i po porodu. Naše blízkost je propojená i s městem Zlín....a proč je tomu tak, se taky dozvíte v našem rozhovoru.  

 Rozhovor byl natočen 27.6.2021. 

5. Marta Dietrich Dvorská - režisérka, spisovatelka, astroložka, matka 5 dětí, moje spolužačka z DAMU a rodinná přítelkyně. Už na VŠ jsem hlídala její první dceru Sandru. Náš společný zájem o celostní medicínu a zdravý životní styl ještě víc prohloubil naše přátelství, které trvá dodnes. Díky podpoře Marty a jejího muže, kameramana Martina Šece, jsem se v roce 1993 mohla vrátit do Prahy a rozvíjet své následní aktivity. V roce 2001 jsme se  s Martou opět propojili i pracovně v představení Kabaret Boat. Její dvě, už dospělé dcery, které jsem hlídala v jejich miminkovském věku,  se mnou od roku 2022 zpívají v MGC/viz v mem webu Inspirace/.  To je boží.

Rozhovor byl natočen 6.6.2021

6. Marek Dobeš - keramik, muzikant, bývalý kolega A centra. Rozhovor byl natočen 27.7.2021. 

7. Petra Bzirská - lektorka jógy a gravidjógy, autorka projektu Cesta do ticha, moje rodinná přítelkyně. Rozhovor byl natočen 23.1.2022.

8. Ivana Bánová Grochová /podcast/- bývalá novinářka, budoucí spisovatelka, kraniosakrální terapeutka.  Je to hlavně žena, které diagnostikovali neplodnost. Ve svých 40letech přirozeně porodila svojí dceru a já měla tu čest být u toho. Johanka slaví v roce 2022 své 18 narozeniny. Jsem nesmírně vděčná za naše přátelství, které trvá už 44let. 

Rozhovor byl nahrán 9.2.2022

9. Jozef Rishi Šindelář - tanečník slunce, otec 4 dětí a zatím 1 vnučky. Mému srdíčku blízké indiánské tradici se věnuje 25 let a pravidelně pořádá a vede potní chýše a půsty. Potní chýšky jsou pro mne už dlouhé roky mimořádným očistným a terapeutickým procesem a setkání s mojí indiánskou rodinou jsou vždy oslavou života. Byla jsem u toho, když přicházel na svět jeho syn František.❤ Rozhovor jsem natočila 4.3.2022 v Radovesnicích II.

10. Ivana Kolcunová a Michaela Jonczy - vzdušná akrobatka a profesionální zpěvačka- jsou moje kolegyně v představení "obnaŽENA" v projektu The Same Self. www.sameself.art. Díky těmto ženám jsem měla skvělou příležitost vrátit se ke své původní profesi a uměleckou formou zviditelnit to, co učím a přednáším a to, co nám pomáhá pochopit, jak být sama sebou přijatá a v pořádku. Věřím, že i s vaší podporou budeme toto poselství šířit dál.  Ivana Kolcunová je vystudovaná psycholožka a autorka projektu The Same Self. Michaela Jonczy je autorka písní. Jsem šťastná, že jsem součástí mimořádného multižánrového představení, které překračuje pouze umělecký záměr. Jak a kdy naše spolupráce začala a co připravujeme dál, se dozvíte z našeho rozhovoru.

11. Jana Hašplová, terapeutka, autorka českých masáží dětí a kojenců. Rozhovor byl natočen 29.4.2022

12. Radomír Jonczy, pastor, otec 2 nadaných dcer, aktivní hlídací dědeček 3 vnoučat. Rozhovor byl natočen 27.4.2022 v den, kdy Maranatha gospel choir, díky kterému Radka znám, pustil do světa svůj první klip. 

13. Renáta Kubišová, loutkoherečka  

14. Ivana Königsmarková, porodní asistentka

15. Petra Sovová, HAM, Zdravé dospívání

16. Štěpánka Čížková, muzikoterapie

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.