MOJE MOTTO

Naděje není přesvědčení, že to dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl bez ohledu na to, jak to dopadne. 

Jsem průvodkyní, lektorkou, pečovatelkou a podporovatelkou všeho, co přispívá ke zdravému, respektujícímu laskavému začátku lidského života a následné prvotní péče. Protože to vše nás ovlivňuje a formuje..  

Přála jsem si 3 děti a vice méně se mi to splnilo. První ke mně přišla moje nenarozena dcerka Anička v roce 1990. Druhy je můj milovaný syn Simon, narozený v roce 1994. Třetí moje "dítě" je projekt vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství A centrum www.acentrum.eu, který započal svojí činnost v roce 1999. Po 20letech intenzivní práce v rolích výkonné i programové ředitelky, předsedkyně správní rady, členky týmu lektorského kurzu A centra, pečovatelky o celý prostor, ale taky lektorky různých cvičení, kurzů a přednášek, jsem přenechala svůj projekt mladším a tak mám víc času pracovat v terénu.  

Narodila jsem se v Bratislavě v roce 1964. Původní profesi jsem herečka. Již od 6let jsem účinkovala ve filmu a televizi. Vystudovala jsem Divadelní AMU a tři sezony působila na Slovensku v Martinském divadle. Na své cestě hledání smyslu života mě oslovil celostní pohled a přístup, objevovaní tradic a moudrých, prověřených zkušeností našich předků. Doplnila jsem si vzdělání v oblasti celostní medicíny, porodnictví, prenatální a postnatální psychologie, péče o děťátko, pohybových, tanečních, relaxačních, masážních technik, aromaterapie, muzikoterapie, ženského cyklu a pánevního dna metody 3x3.  Víc o mě a mé spolupráci s výjimečnými lidmi se dozvíte v mém videoblogu. 

Reference

"Ačkoli jsem rodila v době, kdy byla v nemocnicích z důvodu epidemie Covid-19 přítomnost duly zakázána, zpětně si uvědomuji, jak moc mi Katarína coby průvodkyně pomohla. Její péče, rady a doporučení mi dodávaly klid a odvahu po celou dobu těhotenství a nakonec i v průběhu samotného porodního procesu, který se pro mě díky ní stal srozumitelným: chápala jsem, co se mi děje a proč, soustředila se na to důležité... Nebojím se říct, že i díky tomu naše holčička přišla na svět bez komplikací a tou nejpřirozenější možnou cestou.

Moc Kataríně děkuji a vřele její služby doporučuji všem budoucím maminkám! "


Michaela Jonczy

Zpěvačka

"Na kurzu masáží miminek jsem si uvědomila, jak je lidský dotek láskyplné masáže důležitý pro vývoj děťátka i jeho duševní pohodu. Jsem šťastná, že jsem mohla se svojí 3měsíční dcerkou aktivně začít pracovat na našem vztahu i díky masážním technikám, které nás obě sbližují a uvolňují. Aromaterapie byla skvělým doplňkem. Působil na mně i ohromně charismatický a láskyplný přístup Kataríny. Její hlas zklidňuje miminka a hladí na duši. Děkuji."


Janka

Litoměřice

"Katarína je pro mne jedna z klíčových žen mého života. Na začátku mého prvního těhotenství v roce 2010 mi vstoupila do života a začala jej měnit od základů. Dostávalo se mi obrovské podpory a pochopeni nejen během těhotenství, ale i řadu let poté. Kdy postupně ze vztahu klient - lektor, se vztah přeměnil v hluboké přátelství plné respektu a uznání. Jsem vděčná, že osud zkřížil naše cesty. Vřele doporučuji její práci."


Pavla 

Rokytnice v Orlických Horách

kranio terapeut BCST

Děkujeme Vám za slova podpory a pochopení, která jste pro nás měla na vašem kurzu Partnerského předporodního ladění. Děláte úžasnou práci! Přála bych všem ženám, aby našly někoho jako vy, kdo jim otevře oči a sdělí jim jednoduchou pravdu "ty můžeš porodit své dítě." My už to víme, my už jsme to dokázali - já, můj muž a naše dokonalá dcera....děkujeme.


Lucie a Ondřej

Chrudim