PÉČE O ŽENU

JÓGA - HARMONIZAČNÍ ORGÁNOVÁ SESTAVA cvičení pro ženy i dívky


  • Jóga- harmonizace zahrnuje tradiční sestavu 12 cviků působících na energetické dráhy (meridiány), které zabezpečují plynulý tok energie v těle a působí energetický a ozdravně
  • Pravidelným procvičováním docílíme správné hloubky dýchání, důkladného protažení nejen páteře, pružnějšího těla, uvolnění kloubů, pozitivního působení na vnitřní orgány, celkové fyzické i duševní harmonie. Aktivujete lymfatický systém a doplníte potřebnou energii.
  • V průběhu cvičení se naučíme rozumět svému rytmu těla, pozorně ho prociťovat a používat. Lekce je bezpečným prostředím pro společné naladění, cvičení, vzájemné sdílení a taky prostor pro zklidnění a relaxaci
  • Cvičení je vhodné i pro těhotné ženy v kterémkoliv stádiu těhotenství


  

Cyklus 7 lekcí ONLINE od 14.2.2023 do 4.4.2023 úterky 20:00-21:15   NAPIŠTE MI ZDE

BONUSY:

*Moji předtočenou online lekci si od  17.května 2022 můžete taky zakoupit.

*Moje lekce orgánové sestavy je součástí online konference DEN PRO DNO PÁNEVNÍ-JE TO V SUCHU o INKONTINENCI. Do 25.3.2023 si můžete celý program zakoupit s mým slevovým kódem JETOVSUCHUSKATARINOU na https://skolapanevnihodna.info/dpd-2022/

PÁNEVNÍ DNO -prakticky i teoreticky , cvičení pro ženy i dívky

 

  • Jak posílit nebo uvolnit vaše pánevní dno? Jak předcházet nebo řešit inkontinenci a bolestivou menstruaci? Proč se vlastně věnovat svému pánevnímu dnu?
  • Pánevní dno je důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou, ale i emoční a energetickou úroveň. Je zdrojem naší vitality a energie. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život.
  • V lekcích vás seznámím se všemi úrovněmi pánevního dna díky metodě 3x3 Renaty Sahani Skálové. Tato metoda pomáhá ženám, aby lépe porozuměli sami sobě, žily v souladu se svými měnícími potřebami a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.Individuální lekce u Vás doma  NAPIŠTE MI ZDE

RELAXAČNÍ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

 

Moje individuální péče pro vás u vás nebo u mě doma

Nabízím vám moji novou výjimečnou metodu. Je kombinaci těchto prvku:

  • Jemná aroma masáž s působením na akupresurní body, s použitím vámi vybraných éterických olejů . Je to doteková hladivá uvolňující masáž chodidel, lýtek, bříška, zad, rukou, ramen, hlavy, tváře -dle vašeho výběru.
  • Houpavá relaxační a uvolňovací masáž jednotlivých částí těla pomocí šátku/REBOZO/ . Už jste zažili masáž bez doteku s použitím šátku? Je to jednoduché: lehnete si na koberec a necháte se hýčkat houpavým, podporujícím a protahovacím pohybem pomoci šátku na různých částech těla.
  • Muzikoterapeutická meditační zvuková masáž s použitím speciální zvonkohry nebo šamanského bubnu.

Po úvodní konzultaci, si můžete vybrat. Doporučuji však kombinaci všech tří prvku.


Moje individuální péče pro vás u vás, nebo u mě doma NAPIŠTE MI ZDE

DOMÁCÍ AROMALÉKÁRNIČKA- MINIKURZ AROMATERAPIE


Znáte blahodárné zdravotní, léčivé účinky éterických olejů a víte, jak je použít v praxi? U vás doma vás seznámím s 12 vůněmi, ze kterých si můžete sestavit váš osobní tělový olej. Budou nám na to stačit 2hodiny. Pozvete taky své kamarádky a užijte si to spolu. Za váš osobně namíchaný olejíček si připlatíte 150kč.


Moje individuální péče pro vás u vás nebo u mě doma NAPIŠTE MI ZDE

CYKLIČNOST ŽENY  +   PŘIROZENÁ PŘÍPRAVA

 NA POČETÍ A POROD


Cyklická žena-téma, které se dnes zviditelňuje stále víc a víc. A to je dobře. Začínáme lépe rozumět svým různým náladám během měsíce. Objevujeme staronové souvislosti 4 fází menstruačního cyklu a s nimi spojené neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti. Vnímáme, že i naše pánev potřebuje pozornost. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život.

Měsíční cyklus taky připravuje ženu na porodní proces. Učí nás všemu, co budeme u porodu potřebovat. Pokud budeme věnovat víc pozornosti své cykličnosti, můžeme se na vše lépe připravit a zvládnout nejen porod svého děťátka.


JSI JEDNA A PŘEDCI 4x JINÁ- RELAX VÍKEND V TATRÁCH 28.4.-1.5.2023

CYKLIČNOST ŽENY přináší dary i úskalí. 4fáze, 4 úrovně, 4roční období. Jak se v ní orientovat, jak ji využít a jak se v ní o sebe postarat? Jak zvládat svoji proměnlivost?

Zvu vás, na ZÁŽITKOVĚ RELAXAČNÍ víkend pod Tatrami, kde tato témata probereme teoreticky i prakticky. V klidu i v pohybu.

🌲 Odhalíme souvislosti menstruačního cyklu na naše zdraví, nálady, bolesti, ale také na početí a porod.

🌲Nazdílíme zkušenosti spojené s prvními láskami, partnerstvím, mateřstvím, rodičovstvím, prací i odpočinkem.

🌲Dopřejeme si hýčkat se navzájem jemnou masážní technikou s voňavou aromaterapií.

🌲Promítneme si záznam multižánrového představení ObnaŽENA, které se tomuto tématu věnuje. www.obnazena.art.

🌲 Víkend si prodloužíme o výlet v Tatrách 1.květnový den.Individuální konzultace   NAPIŠTE MI NA prozivot@atlas.cz

Kurz pro skupiny (firmy) nebo jednotlivce NAPIŠTE MI ZDE

LADY DAY


Sebe rozvojový seminář pro ženy všech věkových kategorií. Vědomé propojení s ženskou cykličností pomáhá ženám, aby lépe porozuměli sami sobě, žily v souladu se svými měnícími potřebami a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě. Proč a jak vnímat a porozumět svému menstruačnímu cyklu v propojení s fázemi měsíce? Taky pánevní dno je důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou, ale i emoční a energetickou úroveň. Je zdrojem naší vitality a energie. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život. Jak posílit nebo uvolnit vaše pánevní dno? Jak předcházet nebo řešit inkontinenci, bolestivou menstruaci? Seznámím Vás se všemi úrovněmi pánevního dna díky metodě 3x3 Renaty Sahani Skálové. Na závěr si dopřejeme jemnou masáž tváře a dekoltu s aroma esencemi.


Kurz pro skupiny (firmy) nebo jednotlivce NAPIŠTE MI ZDE

RELAX TIME


Workshop je určen všem, kteří potřebují zharmonizovat a vyladit svoji mysl i tělo a úspěšné zvládat pracovní i osobní život. Řekneme si a uvolníme se formou různých relaxačních technik, které pomáhají s únavou, stresem, napětím. Ukážeme si správné držení těla ve stoji i v sedě. Práce s dechem a správným užíváním těla aktivuje lymfatický systém, přináší pocit radosti, svěžesti i zlepšení zdraví.

Bonus: seznámím vás s vůněmi aromaterapeutických esencí, které lze použít jako první pomoc při zvládání každodenní zátěže a které umí naladit do pohody a radosti


Kurz pro skupiny (firmy) nebo jednotlivce NAPIŠTE MI ZDE