PÉČE O ŽENU

JOGA-HARMONIZAČNÍ ORGÁNOVÁ SESTAVA 

Online cvičení pro ženy v jakémkoliv věku a stavu


 • Jóga- orgánová sestava je tvořena z 12 cviků působících na energetické dráhy (meridiány), které zabezpečují plynulý tok energie v těle.
 • Pravidelným procvičováním docílíme správné dýchání, důkladné protažení páteře, pružnost těla, uvolnění kloubů,  působení na vnitřní orgány, celkové fyzickou i duševní harmonii. 
 • Aktivujeme lymfatický systém, doplníme potřebnou energii a podpoříme celkovou imunitu.
 • Při cvičení získáte informace, jak pozice působí na naše orgány a emoce z pohledu Jin a Jang v TČM.
 • Každý orgán podpoříme pozitivní afirmací.
 • Naučíme se rozumět svému rytmu těla, pozorně ho prociťovat a používat. 
 • Lekce online v klidu domova je pro vás bezpečným prostředím a končí vedenou relaxací, kterou si můžete prodloužit podle potřeby. 
 • Cvičení je vhodné i pro těhotné ženy v kterémkoliv stádiu těhotenství.
 • K propojeni potřebujete mít v PC Google a já potřebuji vaši emailovou adresu. Pak už jen kliknete na odkaz a já vás postupně přijmu do skupiny, kde se uvidíme v okénkách. Odkaz na lekci posílám hodinu před lekcí. Kdo nemá v PC kameru, nevadí. Mne určitě uvidí i uslyší. Záznam z lekce pro zpětné shlédnutí nedělám.
  Lekce obsahuje rozcvičku+ sestavu + relaxaci. V klidu svého domova si připravíte příjemné prostředí, karimatku nebo kobereček, deku, polštář, šátek a popřípadě i vaší oblíbenou hudbu, kterou si můžete pustit, až vás poprosím, aby jste si vypli mikrofony. Lekce je bez hudby, včetně závěrečné relaxace. 


  

Poslední jarní cyklus  ONLINE byl v květnu. Podzimní 10 dílný cyklus otevírám 3.10..UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA  je 26. září 2023. Lekce se konají vždy v úterý 20:00-21:15 

Cyklus 10 lekcí je za 1700 Kč. Jednorázová lekce je za 220Kč.     NAPIŠTE MI ZDE

Moji 60 minutovou lekci orgánové sestavy, spolu s tabulkami TČM a jednou osobní konzultací k lekci, nabízím taky na prodej. PÁNEVNÍ DNO 

 individuální terapie pro ženy i dívky

 

 • Jak posílit nebo uvolnit vaše pánevní dno? Jak předcházet nebo řešit inkontinenci a bolestivou menstruaci? Proč se vlastně věnovat svému pánevnímu dnu?
 • Pánevní dno je důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou, ale i emoční a energetickou úroveň. Je zdrojem naší vitality a energie. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život.
 • Seznámím vás se základními prvky Školy pánevního dna metody 3x3 Renaty Sahani Skálové. Tato metoda pomáhá ženám, aby lépe porozuměli sami sobě, žily v souladu se svými měnícími potřebami a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.Individuální lekce u Vás doma  NAPIŠTE MI ZDE

RELAXAČNÍ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

 

Moje individuální péče pro vás u vás nebo u mě doma.

Relaxační masáž je kombinaci těchto metod:

 • Jemná aroma masáž v propojení se shiatsu metodou a  působením na akupresurní body a energetické dráhy/meridiány. Je to doteková hladivá uvolňující masáž zad, ramen, dekoltu, tváře, rukou, hlavy, břicha, pánve, nohou a chodidel -podle domluvy s použitím vybraných éterických olejů, které blahodárně terapeuticky působí  na tělo i emoce.
 •  Už jste zažili masáž bez doteku s použitím šátku/REBOZO/ ? Houpavá relaxační a uvolňovací masáž jednotlivých částí těla pomocí šátku. Je to jednoduché. Lehnete si na koberec a necháte se hýčkat houpavým, podporujícím a protahovacím pohybem pomoci šátku na různých částech těla.
 • Muzikoterapeutická meditační zvuková masáž se speciální zvonkohrou nebo se šamanským bubnem.

Po úvodní konzultaci, si můžete vybrat. Doporučuji však kombinaci všech tří metod.


Moje individuální péče pro vás u vás, nebo u mě doma NAPIŠTE MI ZDE

DOMÁCÍ AROMALÉKÁRNIČKA- MINIKURZ AROMATERAPIE


Znáte blahodárné zdravotní, léčivé účinky éterických olejů a víte, jak je použít v praxi? U vás doma vás seznámím s 12 vůněmi, ze kterých si můžete sestavit váš osobní tělový olej. Budou nám na to stačit 2hodiny. Pozvete taky své kamarádky a užijte si to spolu. Za váš osobně namíchaný olejíček si připlatíte jen 150kč.


Moje individuální péče pro vás u vás nebo u mě doma NAPIŠTE MI ZDE

CYKLIČNOST ŽENY 

  PŘIROZENÁ PŘÍPRAVA NA POČETÍ A POROD


  Ženský cyklus- je to dar nebo prokletí? Jak se v něm nalézt a využít jeho potenciál? 

Žena je bytost plná proměnlivosti. Každý měsíc prochází čtyřmi fázemi, které ovlivňují její tělo, mysl a duši.  Každá fáze má své výhody i nevýhody a vytváří podmínky pro různé činnosti. Náš cyklus nás dokonce připravuje i na porod. Učí nás všemu, co budeme u porodu potřebovat. Pokud budeme věnovat víc pozornosti své cykličnosti, můžeme se na vše lépe připravit a zvládnout nejen porod svého děťátka.

Jak se v tom zorientovat a využít svůj cyklus ke svému prospěchu? Jak o sebe pečovat v každé fázi? Jak se vyrovnat s bolestmi, náladami a hormony?

Cyklická žena-téma, které se dnes zviditelňuje stále víc a víc. A to je dobře. Začínáme lépe rozumět svým emocím během měsíce a vnímat souvislosti 4 fází menstruačního cyklu a s nimi spojené neuvěřitelné dary, schopnosti a možnosti. 

Chcete-li se dozvědět více o svém cyklu a jeho souvislostech s vaším zdravím, vztahy, mateřstvím, prací a odpočinkem? Můžeme se se setkat osobně, online nebo v některém z mých kurzů.

JSI JEDNA A PŘEDCI 4x JINÁ- RELAX VÍKEND V TATRÁCH podzim 2023

CYKLIČNOST ŽENY přináší dary i úskalí. 4fáze, 4 úrovně, 4roční období. Jak se v ní orientovat, jak ji využít a jak se v ní o sebe postarat? Jak zvládat svoji proměnlivost?

Zvu vás, na ZÁŽITKOVĚ RELAXAČNÍ víkend pod Tatrami, kde tato témata probereme teoreticky i prakticky. V klidu i v pohybu.

🌲 Odhalíme souvislosti menstruačního cyklu na naše zdraví, nálady, bolesti, ale také na početí a porod.

🌲Nazdílíme zkušenosti spojené s prvními láskami, partnerstvím, mateřstvím, rodičovstvím, prací i odpočinkem.

🌲Dopřejeme si hýčkat se navzájem jemnou masážní technikou s voňavou aromaterapií.

🌲Promítneme si záznam multižánrového představení ObnaŽENA, které se tomuto tématu věnuje. www.obnazena.art.LADY DAY


Sebe rozvojový seminář pro ženy všech věkových kategorií. Vědomé propojení s ženskou cykličností pomáhá ženám, aby lépe porozuměli sami sobě, žily v souladu se svými měnícími potřebami a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě. Proč a jak vnímat a porozumět svému menstruačnímu cyklu v propojení s fázemi měsíce? Taky pánevní dno je důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou, ale i emoční a energetickou úroveň. Je zdrojem naší vitality a energie. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život. Jak posílit nebo uvolnit vaše pánevní dno? Jak předcházet nebo řešit inkontinenci, bolestivou menstruaci? Seznámím Vás se všemi úrovněmi pánevního dna díky metodě 3x3 Renaty Sahani Skálové. Na závěr si dopřejeme jemnou masáž tváře a dekoltu s aroma esencemi.


Kurz pro skupiny (firmy) nebo jednotlivce NAPIŠTE MI ZDE

RELAX TIME


Workshop je určen všem, kteří potřebují zharmonizovat a vyladit svoji mysl i tělo a úspěšné zvládat pracovní i osobní život. Řekneme si a uvolníme se formou různých relaxačních technik, které pomáhají s únavou, stresem, napětím. Ukážeme si správné držení těla ve stoji i v sedě. Práce s dechem a správným užíváním těla aktivuje lymfatický systém, přináší pocit radosti, svěžesti i zlepšení zdraví.

Bonus: seznámím vás s vůněmi aromaterapeutických esencí, které lze použít jako první pomoc při zvládání každodenní zátěže a které umí naladit do pohody a radosti


Kurz pro skupiny (firmy) nebo jednotlivce NAPIŠTE MI ZDE