PÉČE O ŽENU

Same Self - cyklická žena

projekt o proměnách ženské cykličnosti - divadelní, multižánrové, novocirkusové představeni, ve kterém účinkuji.

www.sameself.art  

LADY DAY / 360minut - cena dle domluvy 

Seberozvojový seminář pro ženy všech věkových kategorií. Vědomé propojení s ženskou cykličností pomáhá ženám, aby lépe porozuměli sami sobě, žily v souladu se svými měnícími potřebami a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě. Proč a jak vnímat a porozumět svému menstruačnímu cyklu v propojení s fázemi měsíce? Taky pánevní dno je důležitou součástí naší ženské podstaty. Skrývá v sobě nejen fyzickou, ale i emoční a energetickou úroveň. Je zdrojem naší vitality a energie. Skrze pánevní dno vstupujeme do místa, odkud jsme přišli na svět a kde v nás může růst nový život. Jak posílit nebo uvolnit vaše pánevní dno? Jak předcházet nebo řešit inkontinenci, bolestivou menstruaci? Seznámím Vás se všemi úrovněmi pánevního dna díky metodě 3x3 Renaty Sahani Skálové. Na závěr si dopřejeme jemnou masáž tváře a dekoltu s aroma esencemi.

RELAX TIME / 90 minut PRO FIRMY - cena dle domluvy 

Workshop je určenvšem, kteří potřebují zharmonizovat a vyladit svoji mysl i tělo a úspěšné zvládat pracovní i osobní život. Řekneme si a uvolníme se formou různých relaxačních technik, které pomáhají s únavou, stresem, napětím. Práce s dechem a správným užíváním těla aktivuje lymfatický systém, přináší pocit radosti, svěžesti i zlepšení zdraví.

Bonus: seznámení se s vůněmi aromaterapeutických esencí, které lze použít jako první pomoc při zvládání každodenní zátěže a které umí naladit do pohody a radosti.

Individuální konzultace

HARMONIZAČNÍ CVIČENÍ - orgánová sestava / 60minut - 700 Kč

Sestava 12 cviků podle tradiční čínské medicíny a teorie pěti prvků, které harmonizují energetické dráhy/meridiány/. Pravidelným procvičováním docílíte pružnosti páteře, uvolnění kloubů, protažení, pozitivní působení na vnitřní orgány a celkovou fyzickou i duševní harmonii. Aktivujete lymfatický systém a doplníte potřebnou energii. Zároveň se naučíte rozumět svému rytmu těla a správně ho prociťovat a používat. S relaxaci na závěr podpoříte vše víše uvedené.

RELAXAČNÍ MASÁŽ- ŠÁTKOVÁ METODA / 60minut - 900 Kč

Nabízím vám novou výjimečnou metodu pro uvolněni těla i mysli. Už jste zažili masáž bez doteku s použitím šátku? Je to jednoduché: lehnete si u vás doma v domácím oblečení na koberec nebo teplejší podložku a necháte se hýčkat houpavým pohybem pomoci šátku na různých částech těla. Masáž působí relaxačně, úlevové i s protahovacím účinkem.

VAŠE DOMÁCÍ AROMALÉKÁRNIČKA / 90 minut - 1 200 Kč 

Znáte blahodárné účinky éterických olejů a víte, jak je použít v praxi? U vás doma vás seznámím s 12 vůněmi, ze kterých si můžete sestavit váš osobní tělový olej. Pozvete taky své kamarádky a užijte si to spolu. Cena je za kurz, takže kamarádky si připlatí pouze za vyrobený olejíček v hodnotě 100kc.